Hakkımızda

Paletle.com, Konkes Otomasyon Otomotiv Teknoloji Bilişim Makine Mühendislik İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iştirakidir.

Neden Biz?

Kalitesi ile dikkat çeken ve birbirinden özel seçenekler sayesinde her ihtiyaca çözüm üreten platformumuzdan alışveriş yaptığınızda sadece kaliteyi elde etmeyeceğinizi biliyor muydunuz? Uygun fiyat ve birbirinden özel seçeneklerle sizlere en avantajlı seçenekleri sunan platformumuzda müşteri memnuniyeti de zirveyi bulacak.

Her bütçeye ve ihtiyaca uygun çözümler sunması sayesinde Türkiye’nin en başarılı platformlarından bir tanesi olma iddiasındaki web sitemizi detaylı bir şekilde inceleyerek talebiniz olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Diğer ürünler ve stok bilgisi ile ilgili bilgi almak için bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

En başarılı ürünleri sizlerle buluşturan ve bu yönü ile Türkiye’nin en başarılı platformlarından bir tanesi olan web sitemizi siz de tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor olacak!

Birbirinden şık ürünler arasından seçim yaptıktan sonra bir de kaliteli ve şık ürünleri uygun fiyatlara satın almak ister misiniz? O halde platformumuzla tanıştıktan sonra büyük bir alışveriş yolculuğuna başlayacaksınız diyebiliriz. Hem satın alacağınız ürünlerde kaliteyi yakalayacak hem de uygun fiyatlarla birbirinden özel ayrıcalıkları yaşayabileceksiniz. Hadi alışverişe!

Ürün seçiminde sorun yaşamamak ve en kaliteli seçimleri gerçekleştirmek adına harekete geçecekseniz sizlere enfes seçenekler sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Taşınabilir basınçlı yıkama makinesinden tornavidaya, klavyeden sunuculara, ev veya iş yerinizde ihtiyacınız olacak tüm ürünleri kendini kanıtlamış markaları tercihte bulunmanıza destek oluyoruz. Özellikle kalitesi ile ön plana çıkan ve uygun fiyatları ile alışverişlerinize farklı bir boyut kazandıran platformumuza mutlaka göz atmalısınız.

Ürün çeşitliliği ve kaliteli seçenekler nedeni ile Türkiye’nin en büyük platformlarından bir tanesi olma idealini taşıyan web sitemiz sayesinde siz de başarılı tercihlerde bulunabileceksiniz. Üstelik birbirinden farklı faydalar sağlayan ürünleri seçerken bu alanda uzmanlaşmış personelimizin bilgi birikiminden de yararlanabileceksiniz.